KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848606
nr 1284 8606
Einar Wennberg
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad a tergo. Olja på duk, 46x38 cm
Einar Wennberg, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:46:37
28/10 12:06:19